AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Gabriela Dralsheva

In jos 
AutorMesaj
Gabriela Dralsheva

avatar

Mesaje : 1
Data de inscriere : 08/02/2012

MesajSubiect: Gabriela Dralsheva   Mier Feb 08, 2012 12:13 pm


• • • • • • • • • • • • • • • •



Well it's alright to be myself.


Name: Gabriela Dralsheva
Nickname: Ella
Birthday: 3 august 1993
Age: 18




• • • • • • • • • • • • • • • •


Well it's OK to be just who I am.


Like: Noaptea,plimbarile,ploaia,muzica.
Dislike: Minciuna,murele,singuratatea.
History: Ella s-a nascut in Georgia urmandu-si intodeauna visele.A locuit mereu singura din cauza faptului ca parintii ei s-au mutat in Germania cand era mica din cauza afacerilor.
Ella este de origine rusoaica insa inainte ca ea sa refuze sa se mai mute in Germania s-a mutat de foarte mule ori.

Sexual Orientation: Heterosexuala.




• • • • • • • • • • • • • • • •
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Gabriela Dralsheva
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani mamici (4)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RiverWood :: >registration :: Applications-
Mergi direct la: