AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Gauthier Édouard

In jos 
AutorMesaj
Gauthier Édouard

avatar

Mesaje : 2
Data de inscriere : 08/02/2012

MesajSubiect: Gauthier Édouard   Mier Feb 08, 2012 12:16 pm


• • • • • • • • • • • • • • • •



Well it's alright to be myself.


Name: Gauthier Édouard
Nickname: Ed, Edy
Birthday: 20 Martie 1992
Age: încă 19 ani




• • • • • • • • • • • • • • • •


Well it's OK to be just who I am.


Like: -ţigările
-băutura
-liniştea de orice tip
-rock-ul
-bunul-simţ
-vremea rece
-fetele liniştite şi cu capul pe umeri
-arta.

Dislike:
-să i se impună ceva
-glumele de prost-gust
-fetele "murdare"
-vremea exagerat de caldă
-tupeul
-prostia
-îngâmfaţii şi plângăcioşii.

History: A crescut în inima Franţei, în sufletul Parisului alături de cele două surori ale sale. Pentru o anumită perioadă nu s-a desprins de familia sa din pură comoditate, însă mereu era şi este la limita de a-i adresa anumite jigniri. Îi place în timpul liber să creeze absolut orice îi stă în putere; deşi are o soră mai mică, are mereu tendinţa de a gândi în acelaşi mod ca şi ea, asta din punct de vedere răutăcios atunci doar când este cazul. Poate fi exprem de manierat cu cine consideră, atunci când se ataşează de o persoană este în stare să-şi ofere şi sufletul pe tavă dar mereu sunt limite.
Sexual Orientation: Heterosexual




• • • • • • • • • • • • • • • •
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Gauthier Édouard
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RiverWood :: >registration :: Applications-
Mergi direct la: